הדפסות הנדסיות מבית KIP

מדפסת לייזר מבית KIP שמדפיסה בלייזר הדפסה צבעונית בפורמט רחב מהירות של 5 מ"ר בדקה - באיכויות גרפיות גבוהות. רוחב הדפסה מקסימלי : 90 ס"מ, אורך: ללא הגבלה. הפתרון האידיאלי להדפסות הנדסיות, תוכניות ושרטוטים, מפות ולוחות תכנון , גם בשחור-לבן וגם בצבע. הדפסה ע"ג נייר נטול עץ, מלוטש, זרחני, פרגמנט ושקף.

הדפסות גרפיות מבית KIP 

הפתרון האידיאלי להדפסת פוסטרים והדפסות גרפיות בכמויות קטנות ובבודדים. הדפסת שחור על נייר זרחני והדפסות צבע מלא על מגוון ניירות, שקפים ופרגמנט. כל זאת במהירות של 5 מ"ר בדקה. מהיר, איכותי וזול.

הדפסת איכות מבית EPSON

צילומים ותמונות להדפסה גרפית והדמיות. רוחב הדפסה מקסימלי: 110 ס"מ. אורך: ללא הגבלה. פוסטרים ,הגדלות, אייריסים, צילומים, תמונות ועוד. הדפסה ע"ג נייר צילום סמי-מט(חצי מבריק) וגלוסי, נטול עץ, שמשונית, קנבס, מדבקות, ועוד.

 הדפסות איכות מבית RICHO

ברשותנו פלוטר לטקס המתקדם של ריקו Richo Pro L4160 A4 Ink ברוחב 160 סמ`, פלוטר לטקס זה הוא היחידי נכון להיום שבנוסף לצבעי ה- CMYK הרגילים, ישנם עוד 3 צבעים נוספים: ירוק, כתום ולבן!
לאור תוספת הצבעים בפלוטר לטקס זה סולם הצבעים מוגבר, דבר היוצר הדפסה מלאת צבעים רוויים וחיים, התוצאות יוצאות דופן שקופצות על כל משטח. בנוסף הצבע הלבן מאפשר להשתמש בו כצבע הדפסה או כמצע להדפסה על נייר כהה או שקוף. ניתן להדפיס בו במגוון רחב של מדיות, ההדפסות עמידות בתנאי חוץ וכמובן בתנאי פנים, כך שההדפסות מאד מתאימות לשילוט. טכנולוגייה זו הינה טכנולוגיית דיו חדשה מאד ידידותית לסביבה. ניתן להדפיס בו 
על מגוון גדול של מדיות: קנבס, בד דגל, סאטן, שמשונית, שקפים, מדבקות ועוד.

סריקות:

סורק מסמכים A3 ו- A4 ש/ל וצבעונ. סריקות רחבות בסורק רחב ואיכותי של KIP, ברזולוצייה גבוהה ששומרת על רווית הצבעים וקרובה מאד למקור. סריקה איכותית, הן לפורמט הגרפי והן לפורמט ההנדסי.

טווח סריקה ברזולוציה: 100-2400 DPI. סורק בעל 2 ערוצי סריקה, עליון לנייר ומסמכים גמישים ותחתון לקאפות ולכריכות נוקשות. עובי מקסימלי של המקור לסריקה: עד 1.5 ס"מ, רוחב מקסימלי של המקור לסריקה: עד 91.4

הסורק מהיר מאוד ובהתאם לרזולוציה המבוקשת זמן הסריקה משתנה.

גימורים:

מכונת קיפול מקצועית ומתקדמת להדפסות הנדסיות. רוחב מקסימלי לקיפול 92 ס"מ ואורך ללא הגבלה. מהירות קיפול 12 מטר בדקה. ניתן לקבוע את רוחב הקיפול: 190 מ"מ או 210 מ"מ. אפשרות ללמינציה לשמירה מגשם.


בנוסף, אנו מדפיסים טפטים, ציורי קיר, כיתובים בחיתוך צורני, הדפסה על חרסינות, הדפסה על עץ ועוד מגוון הדפסות המהוות חלק מעיצוב ייחודי וחדשני.


לשליחת קבצים: באתר קופי פרינט, לאתר ג`מבו-מייל, לאתר wetransfer