הדפוס הוא ענף נרחב המאגד בתוכו מגוון סוגי דפוס, בכולם יש צורך בהכנה לדפוס עיצוב וגרפיקה.

ההתמחות שלנו היא בדפוס הדיגיטלי (בפורמט הצר ובפורמט הרחב), נעם הבעלים, מומחה בענף הדפוס עם ניסיון של מעל 30 שנה, דבר המהווה יתרון במתן פתרונות לעבודות מורכבות ואפשרות לליווי הלקוח החל מהרעיון ועד אספקת העבודה לבית לקוח.

המדפסות במתחם נבחרות בקפידה, נבדקות היטב הן בביצועים והן באיכויות, מדפסות אלה מהחדשות ומהמתקדמות בעולם מבחינה טכנולוגית ולכן אנו דואגים לשדרג אותן כל הזמן בהתאם לקדמה המתפתחת.

בתחום הדפוס הדיגיטלי אנו מציעים עבודות דפוס מגוונות על גבי נייר נטול עץ, נייר כרומו, נייר ממוחזר וניירות מיוחדים, בנוסף הכנסנו ניירות כהים, ניירות כסופים וזהובים, לאור הכנסת אפשרות הדפסת הצבע הלבן למדפסות החדשות שרכשנו. אנו מדפיסים על מדבקת נייר ומדבקת ויניל, שקפים למיניהם, מבחר פרגמנטים ועוד.

בהתאם למדיניות החברה של מחוייבות מתמשכת לחדשנות וקידמה, הבאנו את המדפסת RICHO PRO C7100. בתערוכת דרופה 2016 הושקה המדפסת כמדפסת עם הטכנולוגייה החדישה ביותר של החברה. במדפסת זו ישנה תחנת צבע חמישי, אשר מאפשרת הדפסה של צבע חמישי: לבן או מבריק! המהפך הוא חסר תקדים וזאת בגלל שעד היום לא היה צבע לבן בדפוס הדיגיטלי, לבן היה צבע שקוף ולא בר הדפסה. נכון להיום ניתן להדפיס אצלנו בלבן גם בכמות של דף אחד בודד. בנוסף המדפסת תומכת במגוון רחב של מדיות, חלקם הכנסנו לקטלוג נייר החדשה שלנו.
אתם מוזמנים להנות מחוויית הדפסה בלבן על ניירות כהים, שקפים ועוד, דבר שלא היה אפשרי בעבר.

עוד הדפסות שאנו מספקים: פנקסי חשבוניות וקבלות, כרטיסי ביקור, פלאיירים, דפי לוגו, מיזכרים, מעטפות, מגנטים, חותמות, פולדרים, תגי שם, יומנים, ספרים, מחברות, מדבקות, תוויות, פוסטרים, תפריטים והדפסות מיוחדות המותאמות אישית ללקוח.
היתרונות העיקריים של הדפוס הדיגיטלי:
- מהירות הדפסה;
- אפשרות להדפסת כמויות קטנות;
- מחיר תואם לכמות, כלומר, תהליך של הדפסה בכמות קטנה אינו צריך תהליך קדם דפוס במחיר קבוע גבוהה, 
   אלא לחיצה כפתור "print";- מגוון רחב של מדיות (חומרים) עליהם אפשר להדפיס;
- אפשרות הדפסת צבע לבן (נכנס בשנת 2016) הן בפורמט הצר והן בפורמט הרחב;
- הדפסה על מתנות ומוצרים פרסום שונים;
- עיצוב מטמפלטים קיימים באתר אינטרנט אינטראקטיבי וחיסכון זמן וכסף של מעצב;
- הזמנות דרך אתר אינטראקטיבי ותשלומן – הדבר מייעל את העבודה ומזרז אותה.


דפוס אופסט

אנו מבצעים מגוון רחב של הפקות דפוס, ביניהן גם הדפסות אופסט, המתאפיינות בהדפסה בכמויות גדולות. בהדפסת אופסט יש לקחת בחשבון שלא ניתן להדפיס דוגמא אמיתית טרם הדפסה ויש צורך בהכנה של לוחות וקדם דפוס. עבודות אלה אינן מסופקות באופן מיידי אלא כרוכות בתהליך. יחד עם זאת, בהדפסה של כמות גדולה מחיר יחידה הוא זול יותר.