כל כך הרבה אירועים וחגים במדינה שלנו, בעצם גם אם אין חג יש סיבה לחגיגה...

אנו מציעים מגוון מתנות אישיות וייחודיות, בהדפסה על חומרים מיוחדים במגוון טכנולוגיות.

הדפסה על טקסטיל, חרסינה, עץ אלומיניום ועוד.

גם מוצרים שאתם קניתם ניתן להפוך אותם לאישיים בהדפסות הקיימות אצלנו, לדוגמא: מדבקות בחיתוך צורני להדבקה על בקבוק יין - עם כיתוב אישי, ניתן לעצב דרך אתר זה במודול עיצובים מוכנים ופשוט להזמין.

ניתן לראות ולקבל רעיונות למגוון מתנות לחגים מותאמות אישית, עם מבחר טמפלטים וגרפיקות של החג הקרב ובא, מבחר לוחות שנה ואפשרות לעצבם דרך האתר, בזמן ובדרך שלך.

דוגמאות למגוון מוצרים: פד לעכבר, פזל עץ, מגנטים, מחזיקי מפתחות, ספלים, לוחות שנה, תחתיות מעץ, הדפסות על חרסינות בגדלים שונים, כפתורים שונים, מדליות, בקבוקי ספורט, קופסאות לכרטיסי ביקור ועוד.בנוסף מגוון מסגרות להדפסת תמונות וברכות מיוחדות ולהופכם למתנה אישית וממוסגרת.

אנו ממליצים לעיין בטמפלטים המוצעים בחלק של עיצובים מוכנים באתר.

ניתן להדפיס בבודדים ובכמויות, המחירים באתר מתייחסים להדפסה בבודדים.

אתם מוזמנים להנות ממגוון טמפלטים והגרפיקות ולשאוב רעיונות למתנות מיוחדות.

מוצרי קד"מ (קידום מכירות)

אין דבר שלקוחות אוהבים יותר מאשר לקבל מתנות. הרי ידוע כי לקוח מרוצה זה הפרסום הכי טוב - פרסום מפה לאוזן, השאלה היא איך נהפוך את הלקוח הזה ללקוח קבוע? אחד הדברים שיכול לסייע הוא מוצר פרסום וקד"מ - מתנה ממותגת. יכול להיות כמתנה בחג או בזמן הרכישה, כך יוצרים לקוחות קבועים שמרגישים אלייך חובה מסוימת.

מיתוג לא תמיד חייב להיות דווקא מתנה יקרה שמשאירה אותך בלי אוויר, זה יכול להיות גם משהוא קטן - עט ממותג עם פנקס, סטנד לכלי כתיבה או לוח שנה קטן, העיקר שיהיה כל השנה על השולחן או במקום בולט.

אם יש לך רעיון למוצר שאין אותו, אנו נשמח ללוות אותך בכל התהליך של הפיכת רעיון למוצר מוגמר. אנו עם הידע והניסיון שיש לנו, יכולים לתת לך את כל השרותים תחת קורת גג אחת.