ברשותנו מגוון מדפסות בפורמט רחב המדפיסות בטכנולוגיות שונות: לייזר, הזרקת דיו, ולטקס.

הדפסות הנדסיות:

הדפסות אלה מתבצעות בפלוטר לייזר החדש של קיפ KIP850 אשר שודרג מקודמו KIP7800 בטכנולוגיה החדשה שהושקעה בו, האיכות גדלה וכך גם גדל מגוון המדיות עליו הוא מדפיס. הפלוטר מדפיס 5 מטר בדקה!!! פוסטרים גרפיים ושרטוטי אדריכלים, דבר המאפשר לביצוע עבודה וסיפוקה באופן מהיר במיוחד.

הדפסות שרטוטים ותוכניות (גרמושקות), מפות ומסמכים בש/ל ובצבע, כולל קיפול.

ניתן לבצע סריקות, צילום, שינויי גודל והדפסות לשרטוטים, מפות ומסמכים.

במקום מכונת קיפול מקצועית ומתקדמת להשלמת השרות: רוחב מקסימלי לקיפול 92 ס"מ ואורך ללא הגבלה. מהירות קיפול 12 מטר בדקה, ניתן לקבוע את רוחב הקיפול: 190 מ"מ או 210 מ"מ

הדפסות איכות:

ברשותנו פלוטר לטקס המתקדם של ריקו Richo Pro L4160 A4 Ink ברוחב 160 סמ`, פלוטר לטקס זה הוא היחידי נכון להיום שבנוסף לצבעי ה- CMYK הרגילים, ישנם עוד 3 צבעים נוספים: ירוק, כתום ולבן!
לאור תוספת הצבעים בפלוטר לטקס זה סולם הצבעים מוגבר, דבר היוצר הדפסה מלאת צבעים רוויים וחיים, התוצאות יוצאות דופן שקופצות על כל משטח. בנוסף הצבע הלבן מאפשר להשתמש בו כצבע הדפסה או כמצע להדפסה על נייר כהה או שקוף. ניתן להדפיס בו במגוון רחב של מדיות, ההדפסות עמידות בתנאי חוץ וכמובן בתנאי פנים, כך שההדפסות מאד מתאימות לשילוט. טכנולוגייה זו הינה טכנולוגיית דיו חדשה מאד ידידותית לסביבה.

פלוטר לטקס של ריקו: נועד לתנאי פנים וחוץ, מדפיס לבן! הדפסה על מגוון גדול של מדיות: קנבס, בד דגל, סאטן, שמשונית, שקפים, מדבקות ועוד.


פלוטר הזרקת דיו של אפסון: מיועדת להגדלת תמונות על נייר גלוסי וסמי-מט, הגדלת צילומים, הדפסות איכות ע"ג קנבס, פוסטרים, ועוד.

סריקות: אנו מבצעים סריקות רחבות באיכות גרפית גבוהה, לפי מטר רץ.

כמובן שלכל ההדפסות אפשרות לגימורים: הצמדה לקאפה 1/2 או 1 ס"מ, מתיחה של קנבס: מתיחה רגילה או מתיחת גלריה, מיסגור תמונות, למינציה, טבעות וניטים.

שילוט:

אנו מבצעים שילוט פנים ושילוט חוץ, במגוון רחב של אפשרויות: בחיתוך צורני, בהדפסות דיגיטליות והצמדות לקאפות, PVC, פח, הדפסות על אלומיניום, הדפסה על עץ, הדפסה על חרסינה ועוד.

מוצרי שילוט: קאפות, פי וי סי, רולאפים, מוצרי תצוגה, סטנדים;

שילוטים: שלטי הכוונה, מדבקות קיר ומדבקות בחיתוך צורני, שילוט פנים ושילוט חוץ.