בית קופי פרינט בע"מ / Coffee-Print House Ltd, הינו קונספט של דפוס דיגיטלי באווירה של בית קפה;
הקמנו את קופי פרינט בשנת 2006 בבוגרשוב שבתל-אביב ובמהלך אפריל 2016, עברנו לפרישמן 46 פינת דיזינגוף בתל-אביב, עקב גדילה ונגישות.

עבודות הדפוס שאנו מבצעים:

בתחום הדפוס הדיגיטלי אנו מציעים עבודות דפוס מגוונות על גבי נייר נטול עץ, נייר כרומו, נייר ממוחזר וניירות מיוחדים. בנוסף, מדפיסים על מדבקת נייר ומדבקת ויניל, שקף, פרגמנט ועוד. ב- 4/2016 הבאנו מכונה חדשה RICO7100, אשר מדפיסה באיכות גבוהה ומדפיסה צבע לבן ושקוף.

בתחום מוצרי פרסום ומתנות: אנו מדפיסים על מגוון מוצרים בטרנספר, בסובלימציה ובהדפסת UV ישירה על מוצרים - על חרסינות, ספלים, פאזלים, משטח לעכבר ועוד. מוצרים נוספים: כפתורים, חותמות ועוד. בנוסף עם המעבר לפרישמן, הכנסנו גם מוצרים משלימים לנוחות הלקוחות, לדוגמא: סטנדים לכרטיסי ביקור וקופסאות ועוד.

הדפסות בפורמט רחב:

הדפסות איכות: ע"ג קנבס, שמשונית, פוסטרים, הגדלת תמונות על נייר גלוסי וסמי-מט, הגדלת צילומים ועוד.

העתקות אור: הדפסות שרטוטים ותוכניות (גרמושקות) בש/ל ובצבע, כולל קיפול.

שילוטים: אנו מבצעים שילוט פנים ושילוט חוץ, בחיתוך צורני, בהדפסות דיגיטליות והצמדות לקאפות, PVC, פח ועוד, הדפסות על אלומיניום, עץ, חרסינה ועוד.

סריקות: אנו מבצעים סריקות רחבות באיכות גרפית גבוהה, לפי מטר רץ.

בתחום הטקסטיל: אנו מציעים מגוון רחב של סוגי הדפסות - סובלימציה, טרנספר, מדבקה אטומה, הדפסת משי וחיתוך צורני לפלקסים ולפלוקים ועוד.

בתחום השבחות וגימורים: הטבעות, הבלטות, לכה, פוייל, הדפסה בלבן, פינות עגולות, למינציה וקפסולציה על סוגיה.

בתחום הכריכות: כריכות קשות מותאמות אישית, כריכות רכות מותאמות אישית, כריכות בלחץ דמוי בד בצבעים שונים, כריכות סיכה וכריכות ספירלות פלסטיק ומתכת.

אנו נותנים מענה הן ללקוחות הפרטיים והן ללקוחות העסקיים, ניתן להדפיס בבודדים ובכמויות (ניתנות הנחות על כמויות גדולות).

שירותי עיצוב גרפי ניתנים ע"י המעצבים הגרפיים במקום (בתאום פגישה מראש) - לעיצוב, תכנון וההדפסה של המוצר אותו אתם רוצים.


בחלק המרכזי של המקום עוצב שולחן של כ- 3 מטר ובו נקודות חשמל - לנוחיות הלקוחות. הגעה למקום עם המחשב הנייד, בתאום מראש, לצרכי עבודה - בסביבה נעימה ונוחה.

בית קופי פרינט בע"מ הינו דפוס שבו סביבת עבודה שונה, אווירה של בילוי ויצירה, דבר ייחודי המשרה אווירת השראה, עיצוב ועשייה ובעיקר החוויה, הרגשת סיפוק שהיצירה של הלקוח היא שלו כאשר הכלים לכך הם שלנו.

באתרנו זה, ניתן להזמין ישירות את העבודות השונות שאנו מבצעים.

בנוסף באתר מבחר רחב של גרפיקות חינם - יש לבחור את העיצוב המתאים לפי קטגוריית המוצרים הרלוונטית, לדוגמא: כרטיסי ביקור, חשבוניות, לוחות שנה, כרטיסי ברכה ועוד.


---כתובתנו:

רח` פרישמן 46 פינת דיזנגוף (קומה 1-) תל אביב

טל` 03-5253388

פקס: 1533-5253388

דואר אלקט`: coffee.print@gmail.com , info@coffee-print.com
ניתן לקבל עדכונים שלנו בדף הפייסבוק: www.facebook.com/coffee.print.il להצטרפות יש ללחוץ  אהבתי